crkite.com

crkite.com

Atletico Madrid Juventus Élő Közvetítés - Juventus: Álvaro Morata Szívügye Az Atlético Madrid - Nso

Thursday, 21-Apr-22 22:06:56 UTC

A Dortmunddal együtt lépett túl a csoportkörön úgy, hogy egyetlen meccset sem veszített el, igaz volt három döntetlenje, amely közül a varsó 3-3 volt talán meglepetés. Az elmúlt három idényben kétszer kapott a negyeddöntőben német csapatot, egyszer éppen a Dortmund jött neki. A Monaco most ötödször jutott el a legjobb nyolcba, de ilyen meggyőző játékkal talán még soha. Igaz korábban verte már ki a Real Madridot, és valami hasonlót tett, amikor idegenben rúgott több góllal most a Manchester Cityt intézte el. A csoportkör is viszonylag sima volt, hiszen a Bayer Leverkusent, a Tottenhamet és a CSZKA Moszkvát előzte meg. A francia kis csapat, egy nagyon tehetséges fiatal csapattal várja a még nagyobb kihívást. 12 Galéria: Monaco-Manchester City 3-1 Fotó: Pascal Guyot / AFP A nyolc továbbjutó közül a Leicester áll a legrosszabbul a bajnokságban, már egy edzőváltáson is átesett, mégis csodát művel a BL-ben. A Portóval és a Köbenhavn, Club Brugge páros előtt jutott tovább, ahol a Sevillát verte ki csodálatos fordítással.

Score

22:48 Simeone öröme… Ebből baj lesz… Kálovics Tibor 2019. 22:47 Ennyi volt De Bruynének Oleksandr Zinchenko érkezik a rendes játékidő utolsó három percére és a ráadásra. 22:46 GÓL: Schalke 04-Manchester City 2-2 Leroy Sané alig néhány perccel a beállítása után egy szépségdíjas szabadrúgást követően kiegyenlített. A támadó érthető módon nem ünnepli a gólt. 22:44 GÓL: Atlético Madrid–Juventus 2–0 83. perc: Godin! Újabb beadás, az ötösnél Ronaldo menteni akart, de csak Godinig ment a labda, aki azonnal kapura tette, ami megpattant Ronaldón és a kapuba vágódott. 22:40 GÓL: Atlético Madrid–Juventus 1–0 78. perc: bal oldali szögelt utáni kavarodást követően Giménez lőtt a kapuba. 22:39 Leroy Sané is a pályán A német közönség nagy tapssal köszöntötte a Schalke egykori csodagyerekét aki Sergio Agüero helyét foglalta el az ellenfélnél. 22:38 Másodszor is vált a Schalke Weston McKennie eddig bírta, helyére Steven Skrzybski érkezett. 22:38 Bernardo Silva lőtt A kapu fölé. 22:35 Ebben benne volt a gólveszély A Manchester City 18 méterről lőhetett szabadrúgást, de De Bruyne lövése a védőkről kipattant.

Hamarosan összefoglaljuk a látottakat. Tartsanak velünk legközelebb is. Kálovics Tibor 2019. 02. 20. 22:57 Visszavágók három hét múlva Egészen pontosan március 12-én dőlnek el a párharcok. 22:56 VÉGE: Schalke 04-Manchester City 2-3 A végső győzelemre is esélyes manchesteriek az utolsó percekben fordítottak és így előnnyel várják a hazai visszavágót. Kecskés István 2019. 22:56 Vége! Meglepetés? Az Atlético komoly előnnyel várhatja a torinói visszavágót. 22:55 Kisebb tömegjelenet Burgsteller és Zinchenko kakaskodott és körülbelül hat ember kellett ahhoz, hogy szétválasszák őket. A sárgát mégis Ederson kapta időhúzásért. 22:53 Legalább öt perc a ráadás Ebből kettő már el is telt. 22:52 Négy perc ráadás Madridban Mire elég? Kálovics Tibor 2019. 22:51 GÓL: Schalke 04 -Manchester City 2-3 Újabb kapitális védelmi hiba a hazaiaknál. A góllövő az eddig semmit nem csináló Raheem Sterling. 22:51 Oblak bravúr Ronaldo passzolt középre, Bernardeschi lőtt, Oblak a léc alól mentett. 22:48 Mark Uth elfáradt A Schalke csatára nagyot küzdött, a helyére Amine Harit érkezett a pályára.

TV közvetítések – élő foci ma a tv-ben 12. 09. kedd - Foci-live

Kérd naponta a tippeket itt Juventus Atlético Madrid élő eredmények (és élő online közvetítés*) indul helyi idő szerint 26. 11. 2019. -án/-én 20:00 -kor a Allianz Stadium stadionban, Turin, Italy UEFA Champions League, Group D – Europe -ban/-ben. Juventus Utolsó eredmény:: 1-3 vs Atalanta Forma: W W W W W Ha a szorzó értéke 2. 10 az esély a győzelemre 48%, a korábbi adatok alapján viszont ez a csapat a mérkőzései 45%-át nyerte meg ugyanekkora szorzóval. Juventus az előző mérkőzést az Atalanta ellen játszotta (Serie A), az eredmény: 1 – 3 lett (Juventus nyerte a mérkőzést). A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 6:6, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen. Ebből a csapatok egyszer játszottak a Juventus stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Juventus csapatának kedvez (3:0). Juventus nem vesztett mérkőzést az utolsó 18 mérkőzésén. Juventus nem vesztett az utolsó 11 mérkőzésén. Az elmúlt egy évben a Juventus olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl.

1. Juventus: Álvaro Morata szívügye az Atlético Madrid - NSO
  2. Babits az európai irodalom története
  3. Atletico madrid juventus élő közvetítés 3
  4. Bogyó és babóca játék online store
  5. Bayern München v Atlético Madrid Élő kommentár és eredmény, 2020. 10. 21., Bajnokok Ligája | Goal.com
  6. Atletico madrid juventus élő közvetítés 2019
  7. ÉLŐ: Atlético Madrid-Juventus, Schalke 04-Manchester City - Bajnokok Ligája - SportFaktor
  8. 5 ponton záródó ajtózár ár
  9. Miért tv paprika a neve na
  10. Bogyó és Babóca finomságai | Bogyó és Babóca
  11. Zöldség vagy gyümölcs? - Szupermenta

Chennaiyin FC – Delhi Dynamos FC Indian Super League 12, 00 EUROSPORT2 DVSC-Teva – Sopron Ligakupa, nyolcaddöntő, visszavágó 12, 45 SPORT2 Ligakupa, nyolcaddöntő, visszavágó 16, 45 SPORT1 Juventus – Atletico Madrid UEFA Ifjúsági Liga 18, 00 EUROSPORT Juventus-Atlético Madrid BL, csoportkör, 6. forduló 20, 00 SPORT1 Liverpool-Basel BL csoportkör, 6. forduló 20, 15 DIGI SPORT1 Real Madrid-Ludogorec BL csoportkör, 6. forduló 20, 40 DIGI SPORT2 Bajnokok Ligája, összefoglaló 22, 45 SPORT1 Bajnokok Ligája, összefoglaló 23, 00 DIGI SPORT1

2019. 03. 12. 54 perc, 2019 UEFA Bajnokok Ligája, Juventus - Atlético Madrid nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés

En vivo

atletico madrid juventus élő közvetítés youtube

30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Burnley (élő) 19. 00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Leicester City-Southampton (élő) 22. 50: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Burnley (ismétlés) Spíler 2 07. 40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, PSG-Bayern München (ismétlés) 13. 45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Sevilla (élő) 16. 05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Eibar (élő) 18. 20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Valencia (élő) 20. 40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Madrid (élő) 23. 30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Elche (ismétlés) Youtube 17. 00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Békéscsaba-Haladás (élő) 17. 00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Csákvár-Szentlőrinc (élő) 17. 00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, DEAC-Ajka (élő) 17. 00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Dorog-Szolnok (élő) 17. 00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Kaposvár-Vasas (élő) 17. 00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Nyíregyháza-Siófok (élő) 17. 00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Pécs-Szeged (élő) 17.

M4 Sport 11. 00: Kerékpár, Tour de Hongrie, útvonalbemutató gála 17. 45: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Debrecen-Mezőkövesd 20. 15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Juventus-Atlético Madrid Sport 2 17. 00: Jégkorong, KHL, rájátszás Eurosport 1 10. 00: Alpesi sí, világkupa-döntő, férfi lesiklóedzés, Soldeu 11. 30: Alpesi sí, világkupa-döntő, női lesiklóedzés, Soldeu 13. 00: Sífutás, világkupa, női klasszikus stílusú sprint, Drammen 15. 15: Sílövészet, világbajnokság, női 15 km-es egyéni verseny, Östersund 17. 15: Síugrás, világkupa, Lillehammer Eurosport 2 9. 00: Universiade, férfi jégkorong döntő, Krasznojarszk 15. 15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 3. szakasz Digisport 1 19. 00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells Digisport 2 19. 00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells Digisport 3 18. 55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon - Paris Saint-Germain Spíler2 TV 20. 15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Manchester City-Schalke 04 Nyitókép: MTI/EPA/Peter Powell

A Radio Marcának adott minapi interjújában hangsúlyozta, mennyire fontos számára a válogatott szereplés, ugyanakkor mást is kiemelt. Hogy neki az Atlético Madrid a szívügye. Valójában a spanyol élcsapat kötelékéhez tartozik, a Juventusnál kölcsönben futballozik jelenleg (2014 és 2016 között a torinói egyesület igazolt labdarúgója volt). A GETAFÉNÉL FEJEZNÉ BE "Azt szeretném, hogy a Getaféé legyen az utolsó mez, amelyet viselek. Remek a kapcsolatom az elnökkel és az ottani emberekkel, úgy gondolom, nekik köszönhetően lettem az a játékos, aki most vagyok" – mondta a klubnál 2007 és 2008 között nevelkedő Morata. "Mindenkinek van egy kedvenc, szeretett csapata, amelyért gyerekkora óta rajong, nos, nekem ez az Atlético – mondta az interjúban a kitűnő csatár, aki 2005 és 2007 között a madridi egyesületnél pallérozódott. – Nem tudom, hogy valaha magamra ölthetem-e még a csapat mezét, jól érzem magam a Juventusnál, de akárhogy is alakul a sorsom, sohasem felejtem el, mennyit köszönhetek a madridi egyesületnek.