1. Női kézilabda NB I: a Győr kiütötte a Vácot, újra kikapott a Siófok
  2. Győri Eto Női Kézilabda Közvetítés Ma
  3. Erdély.ma | Női kézilabda BL – Meglepően simán nyert a Győri Audi ETO
  4. A Győri ETO másodszor is a kézilabdavilág tetején | Magyar Nemzet
  5. Index - Sport - A Rosztov-Don–Győri ETO női kézi-BL-döntő élő közvetítése - Percről percre
  6. Megvédte címét a Győri Audi ETO a női kézilabda Magyar Kupában

Köszönjük a figyelmet, reméljük jól szórakoztak. Várjuk önöket legközelebb is! Szép estét és jó pihenést kívánunk! VÉGE! Oftedal kihagyta a meccslabdát, a Rosztov pedig támadhatott az egyenlítésért, de Grimsbö kivédte! Sorozatban harmadszor, összesen ötödször Bajnokok Ligája-győztes a Győri Audi ETO KC! Abbing bedobja, egy gól az előny. Danyi Gábor időt kér, 17 másodperc van hátra. A BL-győzelemért támad az ETO. Vyakhireva harcol ki hetest Amorim mellett, akit videózás után kiküldenek két percre - mivel ez már a harmadik, végleges. Görbicz a szélről, sajnos nincs bent... Óriási hiba az oroszoknál, elcserélik magukat, kétperces büntetés. Abbing megint kintről dob hatalmas gólt - kár érte. Két és fél perc van hátra, Ambros Martín időt kér. Három góllal vezet a Győr, igazából egy gólt kell dobni, és meglehet a meccs. Ezt sajnos kihagyja Görbicz, Sedorkina védi. Tökéletes győri koreográfia: kiállítás a Rosztovnál, hetes az ETO-nak. Hárommal, Managarova lövi saját maga ötödik, csapata 22. találatát.

Női kézilabda NB I: a Győr kiütötte a Vácot, újra kikapott a Siófok

Azonnal válaszol az ETO, a tegnapi meccsen tarthatatlan Brattset dob gólt. Gyors egyenlítés a Rosztovtól. Méghozzá remekül: Amorim góljával vezet a címvédő! A Rosztov sárga, a Győr zöld mezben - a magyar csapat kezdi a mérkőzést. Jana Knedlíkova sérülés miatt kikerült a győriek keretéből, a tegnapi elődöntőt kihagyó Puhalák Szidónia lesz ott helyette a címvédő csapatában. A harmadik helyért rendezett találkozót természetesen már lejátszották a döntő előtt, szombaton, a győriek által kiejtett Vipers Kristiansand 31-30-ra legyőzte a Metz csapatát, így a norvégok nyerték a bronzérmet. A Vipers nyerte a bronzmeccset A norvég Vipers Kristiansand 31-30-ra legyőzte a francia Metz HB csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája bronzmérkőzésén, a Papp László Budapest Sportarénában zajló négyes döntő vasárnapi játéknapján. Eredmény, a 3. Íme, egy kis előzetes a finálé elé: Újabb BL-trófeáért száll harcba az ETO, a Rosztov legyőzné Góliátot A címvédő Győri Audi ETO KC nyolcadik alkalommal játszik döntőt - sorozatban harmadszor lehet aranyérmes - a női kézilabda Bajnokok Ligájában.

A folytatásban hatékonyabban játszottak a vendégek, de az ETO újabb diadala nem volt kérdéses. A női BL történetében ez a negyedik címvédés, ezt megelőzően az osztrák Hypo NÖ (1995-ben), valamint a dán Slagelse (2005-ben) és Viborg (2010-ben) volt képes hasonló bravúrra. A Győr és a Buducsnoszt korábban 12-szer találkozott az európai porondon, hatszor nyert az ETO, négyszer döntetlen született, és kétszer a Podgorica győzött. A BL mostani kiírásában a győriek csupán kétszer veszítettek pontot, mindkétszer a montenegróiakkal játszottak döntetlent. Győri eto női kézilabda közvetítés ma magyarul Női kézilabda: BL-győztes a Győr! - Idegen nyelvű műholdas TV havidíj nélkül - AB Home Network Sci fi filmek youtube magyarul 2017 - ÉLŐ: Győri Audi ETO - FTC-Rail Cargo Hungaria 37-33, kézilabda bajnoki döntő, 1. mérkőzés Netflix sorozatok 2019 english RÓLUNK – Győri eto női kézilabda közvetítés online Stohl-ügy: még várat magára a piros ász | Bújj, bújj, szellem! 1. rész Magyar szinkron 1080p (converted) - video dailymotion Döntőben eddig kétszer meccseltek.

A cikk emailben történő elküldéséhez kattintson ide, vagy másolja le és küldje el ezt a linket: 2014. május 4. vasárnap 16:49 A Győr a Podgorica feletti 27-21-gyel védte meg címét a BL-ben, Budapesten. A tét, az ellenfél és a helyszín miatt is édes e diadal. Ugye erre a serlegre nem igaz, hogy könnyebb megszerezni, mint megvédeni? – kérdeztem még a 2013/14-es BL-sorozat rajtja előtt Görbicz Anitát, és az ETO klasszis irányítója vette a lapot, hisz így felelt:,, Remélem, hogy nem, mert én hét vesztes kupadöntő után nyertem meg tavaly az elsőt, ennél a címvédés nem lehet nehezebb. " A csapat, mintha csak kapitánya szavait követné, veretlenül hatolt be a női szakágban első alkalommal megrendezett Final Fourba, és a szombati elődöntőből is könnyebben billentette ki a dán Midtjyllandot, mint ahogyan azt a 29-26-os végeredmény sejteti. A mérkőzést percről percre tudósította az MNO, kattintson ide! A Vardaré a bronz A Vardar Szkopje szerezte meg a bronzérmet a Final Fourban. A Midtjylland elleni mérkőzésen a macedónok egyszer sem adták ki a kezükből a vezetést, a dánoknak csupán a második félidő elején sikerült utolérni ellenfelüket, fordítani azonban már nem maradt erejük.

A Győri ETO másodszor is a kézilabdavilág tetején | Magyar Nemzet

Aztán egy támadófault után megint - igaz ehhez szerencse is kellett, a blokkról pattant Leynaud kapujába, akit Danyi Gábor le is cserél - Grimsbö a helyén. Nem sokáig, Abbingh talál be az ellentámadásból. Bódi kap remek labdát a szélen Groottól, nem hibázza el a ziccert. Egyenlő megint! Görbicz szépít hetesből - tegnap az elődöntőben 5/5 volt a mérlege, most egyelőre 1/1. Először vezet két góllal az egyik csapat a meccsen, sajnos nem a Győr - Managarova szerez gólt indításból. Nem tudnak hibázni az oroszok, Vyakhireva szerez újra vezetést talpról a Rosztovnak. Kristiansen az előző támadásból kapufát dobott, ez már bent van. Elképesztő az iram és a támadók hatékonysága, újra a Rosztovnál az előny. Leynaud is véd egy hatalmasat, az indításból Brattset egyenlít. Kimarad a győri ziccer, a Rosztov viszont emberhátrányból dob gólt - először vezetnek a meccsen az oroszok. Makeeva tünteti el Grootot, két perc. Most a Rosztov dob gólt beállósból. Amorim második góljával újra a Győr vezet. Bekezdtek a csapatok, eddig minden támadásból gól született, Managarova egyenlít.

Apróhirdetés Ingyen – Adok-veszek, Ingatlan, Autó, Állás, Bútor

A Győri Audi ETO KC 32–31-re kikapott a Metz otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének vasárnapi, első mérkőzésén. A győriek korábbi, a franciák jelenlegi szlovén légiósa, Ana Gros két góljával indult a találkozó, de a magyar csapat gyorsan egyenlített. A folytatásban is szoros volt az állás, majd Tomori Zsuzsanna találataival először alakult ki kétgólos különbség a vendégek javára (7–9). Amikor a pontosabban támadó Metz fordított, Ambros Martín vezetőedző időt kért, ennek hatására az ETO visszavette a vezetést. A rendkívül hullámzó játékot hozó első félidő annak ellenére döntetlennel (16–16) zárult, hogy a hazaiakat négyszer büntették kétperces kiállítással a játékvezetők, a vendégeket viszont egyszer sem. A szünet után egy ideig felváltva születtek a gólok, de amikor a magyar csapat nyolc percen keresztül nem tudott betalálni, újra elhúztak a franciák (22–19). A győriek spanyol edzője ismét időt kért, de ezúttal ez sem használt, játékosai számos helyzetet kihagytak, így a 48. percben újabb időkérés következett.

Megvédte címét a Győri Audi ETO a női kézilabda Magyar Kupában

A két csapat hetedszer találkozott egymással, a Győr mérlege két vereség és immár öt győzelem a Rosztov ellen. A győri játékosok közül Eduarda Amorim és Görbicz Anita mind az öt BL-győzelemnek részese volt. korábban, a 3. helyért: Vipers Kristiansand (norvég)-Metz HB (francia) 31-30 (15-16) szombaton játszották: elődöntők: Győri Audi ETO KC-Vipers Kristiansand 31-22 (18-8) Rosztov-Don - Metz HB 27-25 (15-8) Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák. Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek! 2020. ápr 26. 16:29 sport Lukács Viktória kézilabdás kézilabdázó Az FTC volt, a Győr jelenlegi kézilabdázója Lukács Viktória /Fotó: MTI-Kovács Tamás Lukács Viktóriát, a Ferencváros Győri Audi Eto-hoz távozott női kézilabdázóját kérdeztük: Bántja, hogy a járvány miatt nem tudott a pályán elbúcsúzni a Fradi-szurkolóktól?

Azt már megtanultam, hogy csak akkor szabad elhinni, hogy vége a mérkőzésnek, amikor lefújták. De annak ellenére, hogy a Ferencváros óriásit küzdött, és hatalmas hátrányból is visszajött, nem éreztem, hogy ezt a meccset elveszíthetjük" – mondta a vezetőedzőként első trófeáját nyerő győri edző, Danyi Gábor. "Nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést, tompák voltunk védekezésben, elöl sokat hibáztunk, ők pedig rendre eredményesek voltak lerohanásból. Hatalmas dolog volt, hogy onnan visszakapaszkodtunk. Elek Gábor azt mondta, hogy nyerjük meg a második félidőt, ne eggyel, hanem héttel, vagy nyolccal, tegyük nyílttá a meccset" – mondta az FTC válogatott irányítója, Kovacsics Anikó. "Nagyon rosszul kezdtük a meccset, mindent megtettünk, amit az ETO ellen játszva nem lenne szabad. Nagyon későn találtuk meg a megfelelő csapatunkat. Az ETO ma egy Amorimmal és egy Leynaud-val mindenképpen jobb volt, de mi is alájuk játszottunk, az az igazság. Ők rutinosabbak voltak, mi pedig talán a fiatalságunkból adódóan többet hibáztunk.